Prekybos įranga

Prekybos įranga

Plati aukščiausios kokybės prekybos sistemų pasiūla. Gaminame, tiekiame ir montuojame įvairias parduotuvių lentynų sistemas, vitrinas, vaisių ir daržovių stendus, lentynas duonai, eurosienelių, krepšių sistemas, šaldymo ir šildymo įrangą. Parengiame technologinius prekybos patalpų planus.

Sandėlių įranga

Sandėlių įranga

Sandėlių įrangos ir industrinės produkcijos gamyba, prekyba ir montavimas. Nestandartinės produkcijos pasiūla ir gamyba. Projektuojame, tiekiame ir montuojame palečių, integruotų, konsolių, cinkuotų lentynų sistemas ir kitą sandėlių įrangą.

Kasos stalai

Kasos stalai

Įvairios kasos stalų kombinacijos ir išdėstymas. Kasos stalai su konvejerio juostomis arba be jų. Kasos stalų išdėstymo planavimas ir montavimas, atsižvelgiant į prekybos vietos planą ir galimybes. Platus stalų priedų ir papildomų elementų asortimentas, patenkinsiantis įvairiausius klientų poreikius.

Montavimo paslaugos

Montavimo paslaugos

Teikiame auksčiausios kokybės prekybos ir sandėlių įrangos montavimo paslaugas. Mūsų darbuotojai sumontuos bet kurią pas mus įsigytą sistemą, o taip pat ir jau turimas arba kitur įsigytas sistemas pagal iš anksto suderintus projektus įvairiose Europos šalyse.

Susisiekti su mumis

Užsakyti naujienas

Apie mus

Daugiau nei 20 metų patirtis suteikė mums galimybę sukurti stabilią ir konkurencingą sandėliavimo ir mažmeninės prekybos patalpų įrangos įmonę. Gaminame ir tiekiame aukštos kokybės produktus iš mūsų sertifikuotų gamyklų, esančių Latvijoje ir Europos šalyse.

Per šiuos metus užsitarnavome klientų pasitikėjimą – mes be žodžių suprantame vienas kitą ir esame pajėgūs įgyvendinti visus mūsų klientų lūkesčius. Mūsų bendrovei svarbus kiekvienas klientas!

Mūsų moto: „PATENKINTAS KLIENTAS, AUKŠTA KOKYBĖ, STABILIOS GARANTIJOS!”

Šiandien mes esame vienas pirmaujančių parduotuvių ir sandėlių įrangos gamintojų ir tiekėjų Latvijoje, turime platų bendradarbiavimo tinklą visoje Europoje, kuris ne tik auga ir yra vystomas, bet gali dirbti kūrybiškai ir keičiasi kartu su šiuolaikine visuomene.

Mūsų klientai – parduotuvės, sandėliai, archyvai, dirbtuvės, darbo patalpos ir biurai.

Siūlome klientams ne tik galutinį produktą. Galime padėti įgyvendinti jų individualius poreikius ir parengti projektus. Puikių specialistų komanda teikia konsultacijas, sukurs individualius projektus Jūsų darbo patalpoms. Mes galime įvykdyti Jūsų pageidavimus ir įrengti patalpose viską, ko reikia, kad būtų galima sėkmingai pradėti savo verslą.

Kadangi esame gamintojai, galime užtikrinti stabilų plačiau naudojamų prekių asortimentą. Be to, garantuojame labai greitą pristatymą.

Mūsų klientai